Theo de Jong
 
Geboren: 11 augustus 1947 in Leeuwarden (Nederland).
Positie: Middenvelder.
Amateurclubs: Blauw Wit Amsterdam (jeugd).
Laatste wedstrijd als prof: 13 mei 1984: FC Den Bosch - Helmond Sport 3-0.
Interlanddebuut: 16 februari 1972: Griekenland - Nederland 0-5.
Laatste interland: 9 oktober 1974: Nederland - Zwitserland 1-0
Interlands: 15.
Interlanddoelpunten: 3.

Speler

Seizoen
Club
Wedstrijden
Doelpunten
1966/'67
1967/'68
1968/'69
1969/'70
1970/'71
1971/'72
1972/'73
1973/'74
1974/'75
1975/'76
1976/'77
1977/'78
1978/'79
1979/'80
1980/'81
1981
1982
1983
1983/'84
Blauw Wit Amsterdam
Blauw Wit Amsterdam
Blauw Wit Amsterdam
Blauw Wit Amsterdam
NEC
NEC
Feyenoord
Feyenoord
Feyenoord
Feyenoord
Feyenoord
Roda JC
Roda JC
Roda JC
Roda JC
Seiko Hongkong (Hongkong)
Seiko Hongkong (Hongkong)
Seiko Hongkong (Hongkong)
FC Den Bosch
0
0
0
0
31
26
32
34
34
29
34
31
33
30
31
0
0
0
28
0
0
0
0
15
5
10
16
13
12
10
9
20
8
7
0
0
0
4
Totaal Eredivisie
Totaal Eerste Divisie
Totaal Hongkong
245
129

Trainer

Seizoen Club
1986/'87
1987/'88
1988/'89
1989/'90
1990/'91
1991/'92
1992/'93
1993/'94
1994/'95
1994/'95
1995/'96
1996/'97
1997/'98
1999
1999/'00
2000/'01
2001/'02
2002/'03
2003/'04
2004/'05
2005/'06
2006/'07
2006/'07
2007/'08
2008/'09
2009/'10
2009/'10
FC Den Bosch
FC Den Bosch
FC Den Bosch
FC Zwolle
FC Zwolle
FC Zwolle
Cambuur Leeuwarden
Cambuur Leeuwarden 1
Willem II (assistent-trainer) 2
Willem II 2
Willem II
De Graafschap (hoofd scouting)
De Graafschap (hoofd scouting)
Tervarit Oulo (Finland)
geen club
geen club
Go Ahead Eagles 3
China (assistent-bondscoach) 4
China (assistent-bondscoach)
China (assistent-bondscoach)
Persopolis FC (Iran, assistent-trainer) 5
Kameroen (assistent-bondscoach) 6
Esteghal FC (Iran, assistent-trainer) 7 + 8
Steel Azin FC (China) 9
Tianjin Tedade (China, assistent-trainer)
Tianjin Tedade (China, assistent-trainer)
Willem II 10
1 Op 18 oktober 1993 werd Theo de Jong ontslagen bij Cambuur Leeuwarden.
2 Op 26 maart 1995 werd Theo de Jong aangesteld als hoofdtrainer van Willem II.
3 Op 23 oktober 2001 werd Theo de Jong aangesteld als trainer van Go Ahead Eagles.
4 Op 17 januari 2003 werd Theo de Jong aangesteld als assistent-bondscoach van China
5 Op 1 februari 2006 werd Theo de Jong aangesteld als assistent-trainer bij Persopolis FC.
6 Aangesteld op 18 augustus 2006, ontslagen op 1 februari 2007.
7 Aangesteld op 2 februari 2007.
8 Ontslagen op 30 juni 2007.
9 Aangesteld op 1 juli 2007, ontslagen in december 2007.
10 Op 23 april 2010 werd Theo de Jong aangesteld als trainer van Willem II.
 
Terug naar de spelerspagina                                                    Terug naar de beginpagina