Erwin Koeman
 
Geboren: 20 september 1961 in Zaandam (Nederland).
Positie: Middenvelder.
Amateurclubs: Helpman (Groningen) en GRC (Groningen).
Debuut als prof: 5 mei 1979: FC Groningen - Excelsior 2-1 (na minuten vervangen door Henk Oosterwold).
Laatste wedstrijd als prof: 10 mei 1998: FC Groningen - Fortuna Sittard 1-0.
Interlanddebuut: 27 april 1983: Nederland - Zweden 0-3.
Laatste interland: 19 januari 1994: Tunesi - Nederland 2-2 (na 81 minuten ingevallen voor Dennis Bergkamp).
Interlands: 31.
Interlanddoelpunten: 2.

Speler

Seizoen
Club
Wedstrijden
Doelpunten
1978/'79
1979/'80
1980/'81
1981/'82
1982/'83
1983/'84
1984/'85
1985/'86
1986/'87
1987/'88
1988/'89
1989/'90
1990/'91
1991/'92
1992/'93
1993/'94
1994/'95
1995/'96
1996/'97
1997/'98
FC Groningen (1e divisie)
PSV
PSV
PSV
FC Groningen
FC Groningen
FC Groningen
KV Mechelen (Belgi)
KV Mechelen (Belgi)
KV Mechelen (Belgi)
KV Mechelen (Belgi)
KV Mechelen (Belgi)
PSV
PSV
PSV
PSV
FC Groningen
FC Groningen
FC Groningen
FC Groningen
6
8
17
18
33
28
28
20
28
24
28
16
27
29
19
28
27
28
29
31
0
1
4
3
15
11
13
2
5
5
7
3
3
3
4
3
6
2
0
2
Totaal Eredivisie
Totaal Eerste Divisie
Totaal Belgi
350
6
116
70
0
22

Trainer

Seizoen Club
1998/'99
1999/'00
2000/'01
2001/'02
2001/'02
2002/'03
2003/'04
2004/'05
2005/'06
2006/'07
2007/'08
2008/'09
2009/'10
2010/'11
2011/'12
2011/'12
2012/'13
PSV (jeugdtrainer)
PSV (jeugdtrainer)
PSV (jeugdtrainer)
PSV (jeugdtrainer) 1
PSV (assistent-trainer) 1
PSV (assistent-trainer)
PSV (assistent-trainer)
RKC Waalwijk
Feyenoord
Feyenoord 2
Hongarije 3
Hongarije
Hongarije
Hongarije 4
FC Utrecht 5
FC Eindhoven 6
RKC Waalwijk
1 In oktober 2001 werd Erwin Koeman aangesteld als assistent-trainer bij PSV, hiervoor jeugdtrainer.
2 Op 3 mei 2007 stapte Erwin Koeman op als trainer van Feyenoord.
3 Op 23 april 2008 werd Erwin Koeman aangesteld als bondscoach van Hongarije.
4 Op 23 juli 2010 werd Erwin Koeman ontslagen als bondscoach van Hongarije.
5 Op 18 oktober 2011 stapte Erwin Koeman op als trainer van FC Utrecht.
6 Op 17 maart 2012 werd Erwin Koeman aangesteld als trainer van FC Eindhoven.
 
Terug naar de spelerspagina                                                    Terug naar de beginpagina