Ruud Krol
 
Geboren: 24 maart 1949 in Amsterdam (Nederland).
Positie: Verdediger.
Amateurclubs: Rood/Wit-A (Amsterdam).
Debuut als prof: 11 december 1968: DWS - Ajax 2-1
Laatste wedstrijd als prof:
Interlanddebuut: 5 november 1969: Nederland - Engeland 0-1.
Laatste interland: 16 februari 1983: Spanje - Nederland 1-0.
Interlands: 83.
Interlanddoelpunten: 4.

Speler

Seizoen
Club
Wedstrijden
Doelpunten
1968/'69
1969/'70
1970/'71
1971/'72
1972/'73
1973/'74
1974/'75
1975/'76
1976/'77
1977/'78
1978/'79
1979/'80
1980
1980/'81
1981/'82
1982/'83
1983/'84
1984/'85
1985/'86
Ajax
Ajax
Ajax
Ajax
Ajax
Ajax
Ajax
Ajax
Ajax
Ajax
Ajax
Ajax
Vancouver Whitecaps (Canada)
AS Napoli (ItaliŽ)
AS Napoli (ItaliŽ)
AS Napoli (ItaliŽ)
AS Napoli (ItaliŽ)
AS Cannes (Frankrijk)
AS Cannes (Frankrijk)
1
34
24
33
34
34
24
31
33
34
24
33
16
29
27
30
21
34
29
0
2
2
0
3
3
1
3
1
2
2
4
0
1
0
0
0
0
0
Totaal Nederland
Totaal Canada
Totaal ItaliŽ
Totaal Frankrijk
339
16
107
63
23
0
1
0

Trainer

Seizoen Club
1989/'90
1989/'90
1990/'91
1991/'92
1992/'93
1993/'94
1994/'95
1995/'96
1995/'96
1996/'97
1997/'98
1998/'99
1999/'00
2000/'01
2001/'02
2001/'02
2002/'03
2003/'04
2004/'05
2005/'06
2006/'07
2007/'08
2008/'09
2009/'10
2010/'11
2011/'12
2012/'13
2013/'14
2013/'14
2013/'14
2014/'15
KV Mechelen (BelgiŽ) 1
Servette FC (Zwitserland) 2
geen club
geen club
geen club
geen club
Egypte (jeugd)
Egypte (jeugd)
Egypte (bondscoach) 3
Al Zamalek (Egypte)
Al Zamalek (Egypte)
Al Zamalek (Egypte)
KNVB (assistent-bondscoach)
KNVB (assistent-bondscoach)
KNVB (assistent-bondscoach) 4
Ajax (assistent-trainer) 4
Ajax (assistent-trainer)
Ajax (assistent-trainer)
Ajax (assistent-trainer)
Ajax (assistent-trainer)
AC Ajaccio (Frankrijk)
Al Zamalek (Egypte)
Orlando Pirates (Zuid-Afrika)
Orlando Pirates (Zuid-Afrika)
Orlando Pirates (Zuid-Afrika)
geen club
CS Sfaxien (TunesiŽ) 5
CS Sfaxien (TunesiŽ) 6
Tunesie (bondscoach) 7
Esperance (TunesiŽ) 8
Al Ahly Tripoli (LibiŽ)
1 Op 13 januari 1990 werd Ruud Krol ontslagen bij KV Mechelen.
2 Aangesteld in februari 1990.
3 Aangesteld in oktober 1995.
4 Op 3 december 2001 vertrok Ruud Krol bij de KNVB en ging aan de slag bij Ajax.
5 Aangesteld op 4 oktober 2012.
6 Opgestapt op 3 december 2013.
7 Aangesteld op 17 september 2013,
8 Aangesteld op 19 januari 2014.
 
Terug naar de spelerspagina                                                    Terug naar de beginpagina